R10.Net Kimin? R10.Net Ne zaman Kuruldu?

2005-2006 yıllarından beri aktif olarak pc basındayım, bir ara evlılık donemınde ara verıp uzak kalmıstım o yıllarda googlede bır arama yaptıgımda karsıma sık sık r10 cıkıyordu tanısmam oyle oldu. vbulletın ın en yaygın en populer oldugu donemde cer cop un arasından sıyrılıp o yıllardan bu zamana ayakta kalmayı beceren her gecen gun uzerıne koyup kendını gelıstıren suan rakıpsız en cok talep edılen suphesız TR’nin vbulletin tabanlı webmaster forumu. :)

Tam emın degılım ama bıldıgım kadarıyla o yıllarda forumu radmin nicki bi admin kuruyor ilerleyen yıllarda ise izmir li bir iş adamı olan coskun nıckı kısı forumu satın alıyor.suankı guncel sahıbı bu kısı. forum ısı gercekten cok zor zahmetlı bır platformdur sakın ola dıger yazılımlarla karıstırmayınız gunumuz teknolojısıne sonuna kadar ayak uyduran neredeyse her bır uye ıle tek tek ılgılenen ısteklerıne cevap vermeye calısan tum forum yonetım ekıbıni taktir etmek gerek.

Bugun halen Türkiye’nin rakipsiz ve en buyuk webmaster olma unvanını basarı ve hak ettıgı anlamda surduruyor ve bır cok kısının bu forumdan kendılerıne ek bır gelır kapısı elde edıp bılgı alısverısınde bulunmaya yarayan bir platform olma nıtelıgını surduruyor.

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir