İnstagram İkon Değiştirme – Güncel 2020

İnstagram İkon Değiştirme

İnstagram ikon değiştirme yazımızda sizlere İnstagram‘a yeni gelen eğlence amaçlı ve bizi 6-7 sene öncesine götüren özelliğinin nasıl kullanıldığını anlattık.

İnstagram İkon Değiştirme

10.yılını kutlayan İnstagram, bazı yeniliklerle dikkat çekti. Binlerce yüzlerce beğeni yapıp belki de on kat daha çok ana sayfamızda gördüğümüz bu kısım, her yeni yaşında yepyeni yeteneklerle özelliklerle bize geliyor. Reels ve keşfette değişiklik yapan İnstagram, ikon değiştirme ile de kullanıcılara eskiyi hatırlatıyor.  Bu sıralar en sık sorulan sorulardan biri de İnstagram ikon değiştirme nasıl yapılır?

İnstagram Nostalji Logoları

Öncelikle İnstagramın güncellenmesi gerekmektedir. Android işletim sistemine sahip telefonlarda Google Play Store’dan, iOS işletim sistemine sahip olan telefonlarda ise Appstore’dan bu güncelleme işlemini yapabilirsiniz.  Öncelikle uygulamaya girerek profile giriş yapınız. Prifilinizde sağ üstte köşede yer alan üç çubuğa tıklayalım ve ayarlar kısmına gidelim. Ayarlar ekranı açılınca sayfayı yukarıdan aşağıya çekeli biraz fazla çekmemiz gerekebilir. Eski ikonların olduğu sayfa çıkar karşımıza ve oradan bir seçenek seçtiğimizde İnstagram ikon görünümü değişecektir. İnstagram yıl içinde birçok kez simge değiştirdi. Bu simgeler içinde de günümüze kadar kullanılan tüm logolar var.

İnstagram İkon Değiştirme

İnstagram İkon Değiştirme

Kaç Adet Logo Var?

“Çok Karanlık, Onur, Karanlık, Altın, Seher Vakti, Gündoğumu, Alacakaranlık” farklı renk seçenekleri de sunarak bize geliyor ve bu şekilde simgeler oluşuyor. İphone’unuzun  veya Android’in ana ekranına geldiğimizde, güncellenmiş uygulama simgesi görünecektir. Anlatılan bu özellik İnstagram uygulamasında şu an mevcut hala istediğimiz zaman eski haline getirebiliriz ve uygulama simgesini istediğimiz gibi değiştirebiliriz. Yani İnstagram bu logolara ulaşabilmemiz için bize eğlenceli bir an sunmuş oluyor.

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir